Click2Claim

Click2Claim

Profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem. Nabízí jednoduché, rychlé, efektivní online prověření okolností vašeho problému s letem a následné zajištění kompenzace.

Spolupráce se společností Click2Claim

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás informovali o nové spolupráci se společností Click2Claim.

Co tato společnost nabízí?

Click2Claim:

Click2Claim je profesionální partner v oblasti zajištění kompenzace při problému s letem. Nabízí jednoduché, rychlé, efektivní online prověření okolností vašeho problému s letem a následné zajištění kompenzace.

Společnost Click2Claim:

Zdarma ověří Váš nárok na reklamaci letu.

Nic neplatíte dopředu, odměnou Click2Claim je pouze provize z vymožené kompenzace.

 
Až 3 roky zpětně máte nárok na finanční kompenzaci za:

Zrušení letu, o kterém nebyl cestující s dostatečným předstihem informován - cestující musí být informován s předstihem více než 14 dnů před odletem, aniž by mu byl zajištěn náhradní let v obdobných časech, jinak vzniká nárok na kompenzaci.

Zpoždění letu je delší než 3 hodiny oproti plánovanému příletu do cíle Vaší cesty.

Zmeškání návazného letu: v případech, že máte víceúsekovou letenku a zpoždění či zrušení letu na jenom úseku má za následek, že se do Vašeho cílového místa určení dostanete se zpožděním více než 3 hodiny oproti plánovanému času příletu, vzniká nárok na kompenzaci vůči tomu dopravci, který na předmětném úseku nepravidelnost zavinil.

Přesměrování letu, změna místa odletu či přistání či změna trasy letu, jehož výsledkem je zpoždění Vašeho příletu do cíle Vaší cesty.

 

Výše paušálních kompenzací závisí na letové vzdálenosti:

Do 1 500 km -  6 462,50 Kč (250 EUR)   

1 501 až 3 500 km - 10 340 Kč (400 EUR)

nad 3 500 km -   15 510 Kč  (600 EUR) 

 

Služba Travel Asistent

Službu Travel Asistent je možné zakoupit k letence za 49 korun včetně DPH. Její součástí je 24/7 asistenční linka. Pokud tedy dojde k problému na letišti a vy budete potřebovat poradit, co dělat, máte možnost se obrátit na odborné pracovníky, kteří vám rádi poradí.