Uniglobe Booking Intelligence (Ubi) - Rezervační nástroj UBI

Booking Intelligence, zkráceně Ubi, vám umožní spravovat management služebních cest efektivně a účinným způsobem. Tato zbrusu nová nejmodernější technologie je vhodná pro malé, střední a mezinárodní společnosti.

 

Přehled všech výhod:

·         Největší online nabídka managementu služebních cest ve světě

·         Nejlepší dostupné ceny

·         Platforma přístupná 24/7

·         Uživatelsky přívětivé prostředí

·         Unikátní kombinace možností

·         K dispozici i jako mobilní aplikace

·         Bezproblémové připojení k důvěryhodné službě Uniglobe

·         Automatizovaná kontrola interní cestovní politiky

·         Možnost nastavení automatického schvalovacího postupu

·         Bezpečné sdílení osobních údajů a cestovních preferencí dle směrnice GDPR

·         Výpočet CO2 a možnost kompenzace

·         Analytický reporting

·         Největší nabídka služebních cest online

 

S UBI máte přístup k nejrozsáhlejší online nabídce ve světě služebních cest. Najdete zde nejširší škálu letů, hotelů, půjčoven automobilů, vlaků a doplňkových služeb za konkurenceschopné ceny.

>>

 

Ubi bylo vyvinuto takovým způsobem, že můžete snadno čerpat z různých kanálů. Už nemusíte hledat na dalších webových stránkách a sestavovat si složitě cestu.­

K dispozici budete mít největší online sortiment ve světě služebních cest. Pečlivě vybraný na základě nabídky z různých distribučních systémů a kanálů.

 

Nejlepší dostupné ceny

K dispozici budete mít nejlepší dostupné ceny z naší celosvětové sítě rozložené na všech kontinentech. Tady je mezinárodní kupní síla Uniglobe. Kromě stávající nabídky na trhu budete mít také využití výhody  našich vlastních smluvních sazeb Uniglobe a sazeb turistických operátorů. Nejvýhodnější vlastní smluvní sazby lze také načíst do UBI.

 

Jedinečné možnosti kombinace

Prostřednictvím UBI můžete bez problémů kombinovat různé letecké společnosti. Například kombinace běžné a lowcost letecké společnosti, nebo odletový let se společností X a zpáteční let se společností Y. To je technicky nemožné v tradiční distribuci cest a mnoha známých systémech, ale UBI to za vás dokáže okamžitě. Kombinace dvou jednosměrných jízdenek vám také automaticky navrhne technologie Smart Ticketing. Takové jedinečné kombinace mohou vést k obrovské cenové výhodě.

 

Celková integrace s profily v Uniglobe

UBI je propojeno s profily Uniglobe. Zde jsou uchovávány důležité osobní údaje, jako například cestovní pas nebo karty Frequent Flyer. Lze zde také uložit osobní cestovní preference, jako je vegetariánské jídlo na palubě nebo preferované sedadlo. Mezi UBI a Uniglobe profily existuje trvalá a dvoustranná synchronizace, takže lze snadno vyměňovat a spravovat všechna relevantní data. A samozřejmě splňují přísné podmínky dodržování směrnice GDPR.

UBI lze také propojit s reportovacím systémy výdajů, povinnostmi péče a aplikacemi pro řízení rizik.

 

Výpočet CO2 a kompenzace

Při řešení výzev v oblasti klimatu Uniglobe spolupracuje s poradenskou společností CO2logic v oblasti klimatu. Například nyní můžete kompenzovat emise CO2 z vašich pracovních cest prostřednictvím certifikovaného projektu v Ghaně. Výpočet je rychlý a transparentní prostřednictvím konkrétní zprávy.

 

Mobilní aplikace

Kromě desktopové aplikace má UBI také praktickou mobilní aplikaci pro cestovatele. Tímto způsobem si můžete zobrazit své rezervace na cestě a zároveň i rezervovat další služby.

 

Zarezervujte si služby samostatně nebo s asistencí (online / offline)

S UBI máte výkonné hybridní řešení, které kombinuje to nejlepší z obou světů: rezervujte si služby online samostatně a využijte asistenci. Prostřednictvím integrované funkce chatu a pošty můžete volat složitější rezervace na důvěryhodnou kontaktní osobu v Uniglobe. Tímto způsobem můžete snadno vyměnit, zpřesnit a dokončit rezervaci. Jako zákazník si navíc užíváte extra kontrolu nad kvalitou a můžete se spolehnout na odbornost našich cestovních poradců.

Můžete si vybrat, které cesty chcete rezervovat online, online s asistencí nebo zcela offline.­­­­

 

Integrovaná cestovní politika

UBI lze plně přizpůsobit vaší společnosti nebo organizaci. Integrace cestovní politiky s doprovodnými varováními, které mohou být  nastaveny omezujícím nebo orientačním způsobem. Možnost nastavení jasných (před) akceptačních pravidel (schvalovací postup) tak, aby nic nebylo ponecháno náhodě. Můžete například nastavit pravidla o tom, kdo smí cestovat, za jaké ceny nebo podmínky, v ekonomické nebo jiných třídách, přes určité letecké společnosti, ...­­­

 

Uživatelsky přívětivé rozhraní

UBI má velmi uživatelsky přívětivé prostředí, a to jak pro cestovní manažery, tak pro cestovatele. Kromě nejlepších dostupných sazeb zohledňuje UBI také další důležitá kritéria, jako jsou mezipřistání, celková doba cesty a jiné...


Do systému mohou být také začleněni preferovaní partneři vaší společnosti nebo organizace, jako jsou letecké společnosti, hotely a půjčovny aut. U hotelů zobrazujeme praktickou přehledovou mapu s různými místy, která jsou pro vás důležitá (letiště příletu, místo schůzky, dostupné hotely, ...

 

Reporty

Kromě UBI můžete také použít náš nástroj pro vytváření přehledů. Prostřednictvím interaktivního a dynamického palubního panelu uvidíte snadno všechny důležité statistiky a cestovní údaje. Díky vyhodnoceným informacím a statistikám budete moct ještě lépe přizpůsobit vaši cestovní politiku vaší organizaci. To jsou zásadní body pro důkladnou analýzu cestovních nakladů a pro nastavení účinné cestovní politiky. Nástroj zpřístupňujeme všem našim zákazníkům. Ať už sejedná o malé nebo velké společnosti

A mnoho dalšího....