App Travel Companion

App Travel Companion

Mobilní aplikace UNIGLOBE TRAVEL COMPANION je vytvořena pro všechny cestující UNIGLOBE IC Travel.

Mobilní aplikace UNIGLOBE TRAVEL COMPANION je vytvořena pro všechny cestující UNIGLOBE IC Travel. V aplikace naleznete všechny informace o Vašem letu nebo ubytování. Stačí, když máte u sebe své chytré mobilní zařízení.

S mobilní aplikací UNIGLOBE TRAVEL COMPANION budete mít neustálý přehled o aktuálních informacích Vašeho letu, časech odletu a příletu, typu letadla a dokonce i informace o Vašem čísle sedadla v letadle. Budete si moci prohlédnout všechny Vaše budoucí cesty, ale dokonce i proběhlé cesty. Díky mobilní aplikaci se také můžete sami odbavit přímo ze svého chytrého telefonu.

Mobilní aplikace nabízí dokonce i přehled informací o ubytování v hotelu.

Mezi další výhody používání mobilní aplikace UNIGLOBE TRAVEL COMPANION patří hlavně využití kontaktů, které jsou velmi snadno dostupné na každého člena týmu UNIGLOBE IC Travel. 

 

Cestujete do destinace a chcete se dozvědět více informací? Díky průvodci v mobilní aplikaci máte možnost prohlédnout si více než 800 zajímavých lokalit po celém světě.

Dozvíte se zde spoustu zajímavých informací od potřebných dokumentů pro vstup, zdravotní a bezpečnostní situace v zemi, významné svátky až po etiku v dané zemi.

 

Stáhněte si mobilní aplikaci UNIGLOBE TRAVEL COMPANION do Vašeho chytrého telefonu a usnadněte si cestování na služební cestě již nyní!