Svět cestovního ruchu se za poslední roky zásadně změnil. Na trhu s letenkami, hotely a jinými službami je nespočet možností, kde si tyto služby vyhledat a rezervovat. Tím se výběr a porovnávání může hodně komplikovat. Naše firma proto přichází se zcela novou technologií jen pro naše klienty – Uniglobe Booking Intelligence (zkráceně Ubi). Tato technologie vám umožní spravovat služební cesty efektivně a účinným způsobem a je vhodná pro malé, střední i velké mezinárodní společnosti.

 

V rámci Ubi máte přístup k nejrozsáhlejší nabídce služeb po celém světě. Díky spolupráci s nespočtem kvalitních dodavatelů poskytuje Ubi konkurenceschopné ceny letenek, hotelů, pronájmů vozidel i vlakových lístků. V přehledném online nástroji můžete vyhledávat různé služby, porovnávat ceny, nakupovat cestovní doklady svépomocí nebo skrze komunikaci s rezervačním pracovníkem. Pokud si doklady budete chtít nakupovat sami, kdykoliv se můžete obrátit na podporu v podobě chatu. Pokud si budete chtít pouze vyhledat možnosti, udělat si představu o ceně, nebo se rovnou obrátit na naše rezervační pracovníky, jsme tu pro vás a rádi vám zajistíme kompletní servis jako doposud.

 

 

Jaké výhody z toho plynou pro naše klienty?

přístup do rezervačního systému = transparentní sdílení itinerářů a cen cestovních služeb

nákup všech služeb (letenek, ubytování, pronájmu aut, transferů) na jednom místě

architektura technologie otevřená dalším změnám, např. blockchain aj.

snižování cestovních nákladů díky vylepšeným reportingům a jednodušším náhledům na spotřebované náklady

možnost nastavení řízení rizik na cestách

 

Tyto kroky jsou investičně i časově náročné a vás bude samozřejmě zajímat, kdy budete moct užívat výhod tohoto sdíleného rezervačního nástroje. Plán implementace jednotlivých technologických bloků už proběhl a od října tak budeme moci na společné platformě využívat všech výše popsaných služeb.