GoParking letiště Praha

GoParking letiště Praha

Našim klientům nabízíme výhodné parkování přímo na letišti v Praze. Stačí vstoupit do rezervačního systému GoParking a vložit náš promo kód!

_____________________________________________________________________

Postup na letišti Praha s GOParking

  1.  Vstupte do rezervačního systému GO Parking www.goparking.cz a vyberte si zvolený čas parkování a vložte číslo promo kódu UNI643.

  2. Systém Vás potom vede jak zaplatit rezervované parkování

  3. Jeďte směrem na letiště Praha Ruzyně. Na sjezdu z rychlostní komunikace R7 k letišti (Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen) odbočíte – při cestě od Prahy vpravo, při cestě od Slaného vlevo. Přímo na sjezdu jsou umístěny navigační značky GO parking a po odbočení již uvidíte areálparkoviště GO parking (cca 400m od křižovatky). GPS: 50°7'16"N, 14°17'16"E

  4. Vjezd je díky automatickému parkovacímu systému velmi snadný. Pokud jste provedli on-line rezervaci parkování přes internet, obdrželi jste mailem parkovací kartu nebo parkovací šek, který stačí přiložit k vjezdovému stojanu a závora se otevře. Parkovací kartu, šek, lístek nebo čipovou kartu nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Po příletu se tímto prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k vašemu vozu.

  5. Ihned po příjezdu Vás minibus GO parking odveze k odletové hale letiště Praha - Ruzyně, Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen. Transfér z GO parkingu k terminálům trvá cca 3 minuty. Jízda minibusem je stejně rychlá, jako kdybyste přímo zaparkovali na letišti Praha a šli k novým terminálům pešky. Navíc Vás i se zavazadly přivezeme co nejblíže.

  6. Parkovací kartu, šek, lístek nebo čipovou kartu nenechávejte ve voze, mějte ji u sebe. Po příletu se jedním z dokladů prokážete řidiči minibusu GO parking, který Vás přiveze zpět na parkoviště k Vašemu vozu. Až budete mít všechna svá zavazadla, stačí zavolat na telefonní číslo 722 730 730 a minibus pro Vás přijede k terminálům.

  7. Také platba a odjezd z parkoviště jsou jednoduché a rychlé: Pokud jste provedli on-line rezervaci parkování přes internet, již máte zaplaceno a jednoduše na výjezdu přiložíte parkovací kartu nebo šek a závora se otevře.